سایت آگهی کاوش تخصص
سایت آگهی کاوش تخصص

شرایط و قوانین ثبت آگهی در وب سایت چیست؟

در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات تبلیغاتی، شرایط ذیل الذکر جهت ثبت آگهی شما متخصصین ارجمند وضع و اعمال شده است، از این رو رعایت موارد ذیل علاوه بر بهره وری بهتر، موجب افزایش رضایت مندی کاربران محترم نیز خواهد بود.

کاربران و آگهی دهندگان گرامی، همزمان با ثبت آگهی خود در سایت کاوش تخصص، اقرار و اذعان می نمایند که آگهی ایشان کاملاً مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و همچنین دارای پروانه و مجوز تخصص موضوع آگهی از مراجع ذیصلاح قانونی می باشند و به هیچ عنوان مشمول موارد ذیل نمی باشند:

1- هر گونه مغایرت با شرع مقدس اسلام و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و نیز عرف جامعه.

2- هرگونه موارد و مباحث مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه.

3- ناقض حریم خصوصی و شخصی افراد.

4- هرگونه بی احترامی و توهین به ادیان و مذاهب کشور.

5- هر گونه آگهی و اعلام اخبار سیاسی، اجتماعی، اقتصادی یا مذهبی که مخالف اهداف وب سایت کاوش تخصص باشد.

6-هر نوع آموزش و تدریس اعمال خلاف قانون و یا اعمال و رفتار مجرمانه اعم از کلاهبرداری، خرابکاری و آشوب و غیره…

7- درج شماره حساب و یا شماره کارت عابر بانک در آگهی.

8-خدمات و یا اعمالی که ظن وقوع اعمال مجرمانه در آن باشد.

9- ثبت آگهی که به هر شکل و یا عنوانی قصد رقابت با وب سایت کاوش تخصص را داشته باشد.

10-درج سامانه پیام کوتاه در متن آگهی و همچنین هر نوع موضوعی که صراحتاً و یا تلویحاً به کسب و کارهای شبکه های اجتماعی و ماهواره‌ای غیر قانونی مربوط باشد.

اگر چنانچه به هر دلیلی از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی، اعم از دادسرا های عمومی و انقلاب و دادگاه ها و یا ضابطین دادگستری و غیره… دستور و یا درخواست حذف آگهی صادر گردد، وب سایت کاوش تخصص سریعا اقدام به حذف آن خواهد نمود.

کاربران گرامی توجه داشته باشند که اگر چنانچه به هر دلیل نسبت به مشخصات هویتی و یا شماره تلفن و نشانی اشخاص دیگر سوءاستفاده شود، قطعاً از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری خواهد شد که در این صورت کار بر و آگهی دهنده آن مسئول و پاسخگو خواهد بود و وب سایت کاوش تخصص هیچگونه مسولیتی اعم از حقوقی و یا کیفری ندارد. __ عزیزانی که از طریق سایت کاوش تخصص مبادرت به انتخاب متخصص مورد نظر خود می نمایند نیز باید توجه داشته باشند که قبل از هر گونه اقدامی از معتبر بودن مجوز و پروانه متخصص مورد نظر اطمینان حاصل نمایند، چراکه در این خصوص وب سایت کاوش تخصص هیچ گونه مسولیتی ندارد.