سایت آگهی کاوش تخصص
سایت آگهی کاوش تخصص

دیجیتال مارکتینگ چیست

تعریف دیجیتال مارکتینگ چیست ؟

دیجیتال مارکتینگ با استفاده از تاکتیک های متعدد دیجیتال و کانال ها برای ارتباط با مشتریان در فضای آنلاین تعریف می شود. از وب سایت ها گرفته تا دارایی های برندینگ آنلاین یک کسب و کار مانند تبلیغات دیجیتال، بازاریابی ایمیلی، بروشورهای آنلاین و فراتر از آن همگی طیفی از تاکتیک هایی هستند که زیر چتر “دیجیتال مارکتینگ” قرار دارند.

تاکتیک های دیجیتال مارکتینگ چیست و نمونه های آن

بهترین بازاریابان دیجیتال دارای یک تصویر واضح از چگونگی انجام هر کمپین دیجیتال مارکتینگ با توجه به اهداف کلیدی خود هستند. و بسته به اهداف استراتژی بازاریابی خود، بازاریابان می توانند از طریق کانال های رایگان و پولی از کمپین بزرگتری حمایت کنند.

برای مثال یک بازاریاب محتوا (content marketer) می تواند مجموعه ای از پست های وبلاگ ایجاد کند که به دنبال ایجاد لید (مشتری بالقوه) از طریق یک کتاب الکترونیکی جدید می باشد. بازاریاب رسانه های اجتماعی (social media marketer) شرکت ممکن است به ارتقاء این پست های وبلاگ، از طریق پست های پولی و ارگانیک در حساب های کاربری شرکت در شبکه های اجتماعی کمک کند. شاید یک بازاریاب ایمیلی (email marketer) یک کمپین ایمیلی راه اندازی کند که برای کسانی که کتاب الکترونیکی را دانلود کرده اند اطلاعات بیشتری درمورد شرکت ارسال کند. حال ببینیم رایج ترین روش های دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در اینجامی بینیم که رایج ترین روش های دیجیتال مارکتینگ چیست و کانال های مربوط به هر یک را مشاهده می کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =